Te Rōpū Whakahau
PO Box 5409, Lambton Quay
Wellington, Aotearoa New Zealand
Bank Account: ANZ,  06-0577-0086056-00
Email: trw@trw.org.nz          Website: www.trw.org.nz          List serv: trw-general@trw.org.nz

Ngā Kaiwhakahau (National Council of Te Rōpū Whakahau)

  Tumuaki | President   Immediate Past Tumuaki
Cellia Joe-Olsen Te Paea Taiuru
E: tumuaki@trw.org.nz E: tepaea.taiuru@canterbury.ac.nz
  Kaitiaki Pūtea | Treasurer   Kaiāwhina | Secretary
Carla Jeffrey Anahera Morehu
E: kaitiakiputea@trw.org.nz E: kaiawhina@trw.org.nz
 

 

Te Hikuroa   Te Hikuroa
Manuhiri Huatahi Tracy Maniapoto
E: m.huatahi@auckland.ac.nz E: tracy.maniapoto@auckandcouncil.govt.nz
  Tirohanga a Kaimai   Te Matau a Maui
Haki Tahana Moana Munro
E: haki.tahana@rotorualc.nz E: moanam@hdc.govt.nz
       
  Te Ūpoko o te Ika   Te Waka a Maui
Donald Gregory Jeanette Wikaira
E: gregd@tpk.govt.nz E: jeanette.wikaira@otago.ac.nz
  Te Waka a Maui
Jacinta Beckwith
E: jacinta.beckwith@otago.ac.nz